Online Diyet Nedir

Mutfaktaki Diyetisyen

Online Diyet Nedir ?

Günümüzde artık hem iş temposu yoğunluğu hemde kalan vakitte kendi diğer işlerimize vakit ayırmaktan dolayı özel zevklerimiz ve ihtiyaçlarımız için çok arzu etmemize rağmen zaman bulmakta zorlanmaktayız .

Hatta bazen ulaşmak istediğimiz hizmetler dünyanın bir ucunda bile olabiliyor . Yani vaktimiz ve imkanımız olsa bile ulaşma imkanımız olmuyor .
İşte tamda bu noktada tüm sektörlerde online hizmetler devreye girmekte.
Yani artık günlük telaşınızın arasında sağlıklı beslenmek ,ideal kilonuza ulaşmak /korumak online diyet hizmeti sayesinde bir lüks değil hatta yaşamı motive edici noktalardan biri .

Bu nedenle bizde ‘’Mutfaktaki diyetisyen by Ezgi Mısırlı ‘’ hizmet garantisi ile sizlere online diyet hizmetini bir telefon kadar uzağınıza taşımaktayız .

Dilerseniz birazda ‘’Mutfaktaki Diyetisyen ‘’ online diyet hizmeti verirken nasıl bir yol izliyor inceleyelim.

Online diyetimiz 1 aylık ve sürekli Ezgi Hanım takibinde olan bir süreçtir. 
4 hafta boyunca haftalık değerlendirme yapıyoruz .
Liste tamamen size göre gün gün öğün öğün özel isimler ile belirtilen yemeklerden oluşuyor.

İlk başta sizi tanımak adına bir bilgi formumuz var ve Ezgi Hanım sizden gerekli tüm bilgileri almış oluyor . Bu formla beraber Ezgi Hanım sizden son 6 ay içerisinde yapılmış olan standart kan sayımı testinizi de rica etmektedir .

Güne kahvaltı fotoğrafınızı Ezgi hanımla paylaşarak başlıyorsunuz ve tüm gün yatana kadar ne zaman ihtiyacınız olur ise kendisiyle iletişim halinde olabiliyorsunuz.

Ezgi Hanım Pazartesi-Cuma 09.00-23.30 arası sınırsız şekilde , Cumartesi-Pazar ise sadece acil ihtiyaç durumunda sizlere geri dönmektedir.

Anlık değişen programınıza göre o an diyetinizde değişiklik yapma imkanınız bulunmuş oluyor .
Haftada bir yeni diyet için güncelleme günlerinizde değerlendirme görüşmeleri yapılıyor .
Bu görüşmeler whatsapp üzerinden olabileceği gibi danışan tercihine göre Ezgi Hanım ve sizin ortak müsait belirleyeceğiniz saate göre 15 dakika süreli olmak kaydı ile görüntülü görüşme olarakta yapılabilmektedir.

Geçtiğimiz hafta nerelerde zorlandık , neleri yapamadık , bir hafta sonundaki güncel tartımız ve önümüzdeki hafta belli olacak olan diyetinizi etkileyecek program var mı adına bilgiler değerlendirmesi yapılıyor .

Bu şekilde ilerleyerek adım adım hedefimize ulaşıyoruz ve ayrıca bu süreç sırasında tüm hayatınız boyunca size yoldaşlık edecek olan sağlıklı beslenme ile ilgili bir çok ipucunu da öğrenmiş oluyorsunuz.

Haydi gelin yola beraber çıkalım ve hedeflerimize beraber ulaşalım .