Danışan Yorumları

Danısan Yorumları

Berin Darıcı

“Hayatımı enerji ve sağlıkla dolduran balll bir diyetisyendir kendisi ❤❤ iyi ki tanımışım dediklerimden ve hiç bırakmak istemediklerinden 🤗🙆‍♀ bu yüzden benden kurtuluşun yok aynen yola devam balll💃💪💪😘 "

Sena Demiral

"Ezgi hanım için söylenecek cok şey var ama bu kadar arkadaş canlısı bu kadar ilgili olmasaydı kilolar oyle kolay kolay gitmezdi ♥ Azmine de ilgisine de çok teşekkürler ♥ Bana göre kendisi çok büyük bir motivasyon kaynağı ve bir hastanın en çok aradığı şey ilgili ve samimi bir doktor. Çok mutluyum çok teşekkür ediyorum."

Nur Yüksel

"O kadar samimi ve iyi niyetli ki sadece beslenmemizle değil ruh halimizle moralimizle de ilgilenmeye çalışıyor.Kilo alıyorum bir haftada beni toparlıyor yine hafif hissettiriyor üstelik doya doya! İyi ki var ezgicanımız 😊"

Sümeyranur Erdem

“Tam pes dediğim zamanlarda enerjisiyle beni motive eden ve mesafelere rağmen her zaman benimle olduğunu bildiğim canım diyetisyenim... Seninle aç kalmadan tıka basa doyarak sağlıklı beslenmeyi öğrendim 😇 İyiki tanımışım seniiii 🎈"

Dilay Ayhan

Ezgi hanim nam-i diger mutfaktakidiyetisyenimiz hayatıma once sosyal medyadan sonra da danışmanım olarak girdi. Bence enerjisi, gençliğiyle ve büyük küçük herkesle kurduğu samimi iletişimle danışanlarıyla çok güzel dolu dolu ve sonuc veren isler yapıyor. Çünkü işini özenle yapıyor. Diyet listeleriyle danisanlari ne uzuyor ne de tatminsiz birakiyor üstüne ustluk verilen kilolarla her hafta motivasyon kaynagi oluyor💜hic abartisiz cok tatli ve basarili👏

Zahide Ateşçi

Hem sağlıklı hem de bol bol yiyerek 7/24 destek alarak kilo vermek istiyorsanız Ezgicanım tam size göre bir diyetisyen.Tabi en önemlisi de deli dolu, içten,samimi, tatlı mı tatlı birinin hayatınıza renk katmasını istiyorsanız kesinlikle onunla tanışmalısınız.