Ezgi Mısırlı Kimdir

Kişiye Özel Listeler

Kisiye özel listeleriniz tamamen sizin taleplerinize , eğer var ise kullandığımız ilaçlara , rahatsızlıklarınıza , yemekten hoşlandığınız / hoşlanmadığınız besinlere yani kısacası tamamen sizin şartlarımıza uygun olarak , birebir şahsınıza özel olarak hazırlanacaktır yani kalıp listelerle ilerliyor olmayacaksınız .

Kurumsal Yemek Listelerine Tam Uyum

Eğer çalışıyorsanız ve kurumdan yemek yiyorsanız diyetlere uyamam diye bir endişeniz olmasın . Ezgi Hanım'la kurum listelerini paylaştığınız sürece şahsınıza özel olarak hazırlanacak olan diyet programlarınız tamamen kurumsal listelerinize bağlı kalarak düzenlenecektir .

Sürekli Ulaşılabilir

Ezgi Hanım Pazartesi-Cuma 09.00-23.30 arası sınırsız şekilde, Cumartesi-Pazar ise sadece acil ihtiyaç durumunda sizlere geri dönmektedir.

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun

Online diyet hizmetimiz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun biz size bir telefon kadar uzağız . Ezgi Hanım'a ulaşmak isteyen tüm danışanlarımız sizzler için sınırları kaldırdık. Her yerde , her saatte beraberiz .

Her Hafta Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Her hafta danışanlarımızla sağlıklı beslenme ipuçları ve haftanın sağlıklı yemek tarifi gibi iletişimde olabileceğimiz minik notları paylaşıyoruz . Böylelikle sağlıklı beslenmeyle ilgili bilgileri toplarsanız hayatınızın geri kalanında beslenme konusunda dopdolu bir bilgi dağarcığına sahip olabilirsiniz .

Gün İçinde Sürekli Takip

Gün içerisinde elinizde bulunan listeye uyamıyorsanız zannetmeyin ki serbest öğündesiniz . Tam da bu noktada Ezgi Hanım sizi takip ediyor oluyor ve mutlaka diyetinize uygun olan bir yiyeceği size öneriyor . Yani gün içerisinde de sürekli takip altındasınız .