Ezgi Mısırlı Kimdir

Kişiye Özel Listeler

Kisiye özel listeleriniz tamamen sizin taleplerinize , eğer var ise kullandığımız ilaçlara , rahatsızlıklarınıza , yemekten hoşlandığınız / hoşlanmadığınız besinlere yani kısacası tamamen sizin şartlarımıza uygun olarak , birebir şahsınıza özel olarak hazırlanacaktır yani kalıp listelerle ilerliyor olmayacaksınız .

Kurumsal Yemek Listelerine Tam Uyum

Eğer çalışıyorsanız ve kurumdan yemek yiyorsanız diyetlere uyamam diye bir endişeniz olmasın . Ezgi Hanım'la kurum listelerini paylaştığınız sürece şahsınıza özel olarak hazırlanacak olan diyet programlarınız tamamen kurumsal listelerinize bağlı kalarak düzenlenecektir .

Sürekli Ulaşılabilir

Ezgi Hanım Pazartesi-Cuma 09.00-23.30 arası sınırsız şekilde, Cumartesi-Pazar ise sadece acil ihtiyaç durumunda sizlere geri dönmektedir.

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun

Online diyet hizmetimiz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun biz size bir telefon kadar uzağız . Ezgi Hanım'a ulaşmak isteyen tüm danışanlarımız sizzler için sınırları kaldırdık. Her yerde , her saatte beraberiz .

Her Hafta Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Her hafta danışanlarımızla sağlıklı beslenme ipuçları ve haftanın sağlıklı yemek tarifi gibi iletişimde olabileceğimiz minik notları paylaşıyoruz . Böylelikle sağlıklı beslenmeyle ilgili bilgileri toplarsanız hayatınızın geri kalanında beslenme konusunda dopdolu bir bilgi dağarcığına sahip olabilirsiniz .

Gün İçinde Sürekli Takip

Gün içerisinde elinizde bulunan listeye uyamıyorsanız zannetmeyin ki serbest öğündesiniz . Tam da bu noktada Ezgi Hanım sizi takip ediyor oluyor ve mutlaka diyetinize uygun olan bir yiyeceği size öneriyor . Yani gün içerisinde de sürekli takip altındasınız .

Danışan Yorumları

“Hayatımı enerji ve sağlıkla dolduran balll bir diyetisyendir kendisi ❤❤ iyi ki tanımışım dediklerimden ve hiç bırakmak istemediklerinden 🤗🙆‍♀ bu yüzden benden kurtuluşun yok aynen yola devam balll💃💪💪😘 "
Berin Darıcı
"Ezgi hanım için söylenecek cok şey var ama bu kadar arkadaş canlısı bu kadar ilgili olmasaydı kilolar oyle kolay kolay gitmezdi ♥ Azmine de ilgisine de çok teşekkürler ♥ Bana göre kendisi çok büyük bir motivasyon kaynağı ve bir hastanın en çok aradığı şey ilgili ve samimi bir doktor. Çok mutluyum çok teşekkür ediyorum."
Sena Demiral
"O kadar samimi ve iyi niyetli ki sadece beslenmemizle değil ruh halimizle moralimizle de ilgilenmeye çalışıyor.Kilo alıyorum bir haftada beni toparlıyor yine hafif hissettiriyor üstelik doya doya! İyi ki var ezgicanımız 😊"
Nur Yüksel
“Tam pes dediğim zamanlarda enerjisiyle beni motive eden ve mesafelere rağmen her zaman benimle olduğunu bildiğim canım diyetisyenim... Seninle aç kalmadan tıka basa doyarak sağlıklı beslenmeyi öğrendim 😇 İyiki tanımışım seniiii 🎈"
Sümeyranur Erdem
Ezgi hanim nam-i diger mutfaktakidiyetisyenimiz hayatıma once sosyal medyadan sonra da danışmanım olarak girdi. Bence enerjisi, gençliğiyle ve büyük küçük herkesle kurduğu samimi iletişimle danışanlarıyla çok güzel dolu dolu ve sonuc veren isler yapıyor. Çünkü işini özenle yapıyor. Diyet listeleriyle danisanlari ne uzuyor ne de tatminsiz birakiyor üstüne ustluk verilen kilolarla her hafta motivasyon kaynagi oluyor💜hic abartisiz cok tatli ve basarili👏
Dilay Ayhan
Hem sağlıklı hem de bol bol yiyerek 7/24 destek alarak kilo vermek istiyorsanız Ezgicanım tam size göre bir diyetisyen.Tabi en önemlisi de deli dolu, içten,samimi, tatlı mı tatlı birinin hayatınıza renk katmasını istiyorsanız kesinlikle onunla tanışmalısınız.
Zahide Ateşçi